Kosiarka mulczująca VARI Hurricane F-590 PRO

  • Dostępność: Na magazynie Na magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 8 048,78 zł 9 900,00 zł

Kosiarka mulczująca VARI Hurricane F-590 PRO

Profesjonalna kosiarka mulczująca VARI Hurricane F-590 PRO z mechaniczną przekładnią GGT/VARI 4+R z automatyczną blokadą mechanizmu różnicowego została zaprojektowana do usuwania przerośniętych zarośli na dużych obszarach i złożonych, pochyłych terenach. Jest szczególnie odpowiednia dla gmin, służb komunalnych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zastosowanie profesjonalnej techniki o wysokiej wartości użytkowej.

Nasza kosiarka radzi sobie z najgęstszą trawą, suchymi trawami oraz zaroślami o średnicy do jednego centymetra – bez najmniejszego wysiłku. Kluczem do jej niezawodności jest wytrzymały markowy nóż mulczujący Gator z hamulcem bezpieczeństwa. Opatentowany przez VARI kształt przestrzeni tnącej z nierdzewnej stali, prowadnica i montaż noża tnącego, sprawiają, że urządzenie pozostawia o 50% mniej trawy – czystszy teren, mniej pracy.

Komfort obsługi zapewnia regulacja kierownicy w pionie i poziomie z miejsca obsługi. Zintegrowany element antywibracyjny w przegubie kierownicy tłumi drgania, co zapewnia maksymalny komfort pracy. Ergonomiczne uchwyty z niskim naciskiem na dłonie oraz komory powietrzne eliminujące mikrowibracje sprawiają, że koszenie kosiarką F-590 HURRICANE PRO jest nie tylko precyzyjne, ale i niezwykle wygodne.

Silnik KOHLER COMMAND PRO 224

Pojemność silnika

224 cm3

Moc maksymalna

7,75 KM

Regulacja kierownicy

Pionowa i Pozioma
Prędkość jazdy 1,5 - 2,2 - 2,6 - 3,7 / R 2,1  km/h
Wydajność koszenia do 2111 m2/h
Wysokość koszenia 15 pozycji / 4,5 - 9 cm
Liczba biegów 4 + 1R
Szerokość robocza 60 cm
Dopuszczalne nachylenie 30° 
Zalecana powierzchnia Brak ograniczeń m2
Waga 80 kg
Nr. katalogowy 4624