O nas

HAND / VARI Logo   VARI: Od roku 1969

 

O firmie HAND

Firma HAND została założona w 1989 r. i specjalizuje się w sprzedaży sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego, mikrociągników oraz sprawuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na sprzedawane urządzenia.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę wyrobów i części zamiennych firmy VARI.

 

O firmie VARI

VARI jest średniej wielkości firmą produkcyjną mieszczącą się w Libicach nad Cidlinou w Republice Czeskiej. Firma zatrudnia 80 pracowników. VARI została założona w 1969, w 2019 obchodziła 50-lecie działalności. Może pochwalić się najdłuższą historią produkcji w branży małej mechanizacji ogrodniczej w Czechach. Firma jest w 100% własnością kapitału czeskiego.

VARI manufacturing facility

 

Cele firmy VARI

Firma nie tylko specjalizuje się w mikrociągnikach czy kosiarkach bębnowych do wysokiej trawy pod marką VARI. Markę tę definiuje kilka przemyślanych linii produkcyjnych, które z powodzeniem docierają do klientów nie tylko w Czechach, ale także w innych krajach. W ofercie znajduje się również kilka produktów z asortymentu handlowego pod marką VARI – w których firma uczestniczy bezpośrednio w ich rozwoju i / lub produkcji. Celem jest dostarczanie jakościowych  i innowacyjnych rozwiązań technicznych o bardzo dobrej funkcjonalności i kompatybilności  produktów, i tym samym postępować zgodnie z tradycją żeby rozwijać dobre imię firmy VARI.

 

Na jakich wartościach jest zbudowany sukces firmy VARI?

VARI produkuje funkcjonalne i przemyślane maszyny, które w swojej klasie cenowej i wydajnościowej wnoszą szereg wyjątkowych elementów w porównaniu do sprzętu innych producentów. W oparciu  na historii marki, celem firmy jest nie zawieść zaufania klientów do maszyn pod znakiem VARI.

Dołożono wszelkich starań, aby tworzyć wartościowe produkty, które będą służyły dobrze i przez wiele lat, zachowując rozsądną cenę rynkową. Celem firmy nie jest produkcja produktów niskiej jakości, które wymuszają na kliencie częstą wymianę całej maszyny.

W odpowiedzialnosci za maszyny wyprodukowane w przeszłosci, firma stara się zachować jak największą kompatybilność i dostępność części zamiennych. Marka VARI cieszy się popularnością wśród wielu pokoleń i nadal ponad 70% maszyn wyprodukowanych w ciągu ostatnich 50 lat nadal dobrze służy swoim właścielom.

 

Company history